El nostre Club guanya la REGATA DEL DESAFIAMENT 2008

2008-08-18
Hem recuperat la safata d’argent de la Regata del Desafiament Altafulla – Platja Llarga – Torredembarra
Després que l’equip del CM Torredembarra guanyés de forma contundent la prova del dissabte el diumenge el CM Altafulla va aconseguir col.locar els seus regatistes prou amunt per girar la truita i recuperar la safata que havia estat dos anys seguits en posessió del CM Torredembarra. Cal destacar l’alta participació que ha fet que sigui segurament la regata més nodrida de la costa de Tarragona aquest estiu gràcies a la sana rivalitat entre els tres clubs. Volem també felicitar en Guillermo Cañardo del CV Platja Llarga qui ha tornat a guanyar la prova a títol individual, tot i que essent una prova per equips el que compta és la tasca d’equip.docs/2008Desafiament.pdfClassificacions