Campionat de Catalunya de Patí Junior

2005-09-11
Els regatistes Albert Trapé i Erik Puig del nostre Club han quedat 11è i 14è de la general, i 5è i 7è de la categoria aleví al Campionat de Catalunya de patí junior celebrat a Cubelles. És la primera vegada que el nostre Club hi participa
Els regatistes Albert Trapé i Erik Puig del nostre Club han quedat 11è i 14è de la general, i 5è i 7è de la categoria aleví al Campionat de Catalunya de patí junior celebrat a Cubelles. Després d’un cap de setmana intens en el que s’han fet quatre proves, dues el dissabte i dues diumenge, el resultat del campionat a nivell pòdium ha quedat de la següent manera, 1r Miquel Llargues 2n Víctor Aguiar 3r David Casanovas Cal dir que els tres primers estaven molt renyits de punts, i que no ha sigut fins a l’ultima regata ( que ja ha pujat mes el vent ) que Miquel Llargues ha pasta a Víctor Aguiar, que avui a la primera prova ha fet un primer i a la segona un tercer. En categoria Aleví, Aguiar ha quedat primer mentre que Oriol Mahiques ha fet la segona posició. Hi ha hagut un total de 25 participants de variïs Clubs, entre Masnou, Cubelles, Sitges, Torredenbarra, Altafulla ( que era la primera vegada que participavem) Mireu les fotos a la galeria de imatgesdocs/2005PatiJunior.docClassificació