Ascens de regatistes d'Optimist del grup 3 al grup 2

2009-06-22
El nostre Club és el segon que més regatistes ha pujat del grup 3 al 2 de la classe Optimist de tota Catalunya. Adjuntem enllaç a entrevista gravada en vídeo al Marc Arrufat i el Nacho Bueno.
Sis membres de l’equip de regates d’Optimist del nostre Club han pujat del grup 3 al grup 2, després del primer any de participar al circuit de regates de la Federació Catalana de Vela i participar al Centre d’Entrenament d’OPtimist del nostre Club: – Albert Canals – Jan Urquizu – Àlex Simó – Víctor Simó – Marc Arrufat – Max Urquizu Felicitem també a la resta de regatistes que consoliden la seva participació al grup 3 i que segur que l’any que ve destacaran: – Jan Sanfeliu – Marina Sanfeliu – Martina Urquizu – Oriol Arrufat i esperem donar la benvinguda a més regatistes per la temporada següent que comença aquest estiu que ve. Gràcies també al Nacho Bueno, monitor responsable del Centre d’Entrenament, als companys del CM Torredembarra i CN Creixell amb qui hem compartit entrenaments durant l’hivern i als pares que ens han acompanyat a les regates i donat tot el suport. <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/rjFsMR5-Aug&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=es&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/rjFsMR5-Aug&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=es&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>docs/